Юридичні консультації

Prev Next
 

Зазирніть їм в очі

Людина з інвалідністю потрапляє в залежність від дрібниць, які здорові люди навіть не помічають, наприклад, як перейти вулицю з високим бордюром, як заїхати в приміщення, як працевлаштуватись, бо тебе вважають кімнатним спеціалістом. Неохоче беруть на роботу роботодавці району наших безробітних, хоча робота у відділі по роботі з роботодавцями постійно проводиться.
Основною проблемою працевлаштування інвалідів є неналежна кількість спеціалізованих робочих місць, які відповідали би вимогам індивідуальної програми реабілітації, відсутність зацікавленості працедавців у прийнятті на роботу цієї категорії громадян.
Але є й такі добросовісні роботодавці, яким ми завдячуємо працевлаштуванням клієнтів з інвалідністю. Яскравим прикладом співпраці фахівців Гайсинського районного центру зайнятості є підприємство ТОВ «ПК Зоря Поділля».
В січні-травні поточного року були працевлаштовані 24 особи, з них на підприємство «ТОВ ПК Зоря Поділля» 12 чоловік, з них 7 осіб проходили професійне навчання. Це слюсарі-ремонтники, фільтрувальники та підсобні робітники.
Для осіб з інвалідністю працевлаштування є важливим кроком до повноцінного життя, тому відмовляючи у працевлаштуванні особі з обмеженою працездатністю, хочеться звернутись до керівників підприємств  району «Зазирніть їм в очі і нехай ваше серце наповниться милосердям».
Джерело:  Вінницький обласний центр зайнятості.