Юридичні консультації

Prev Next
 

Літній заробіток біля моря: де можна заробити та не потрапити в халепу

Після здачі літньої сесії студенти, відпочивши день-другий, приймаються шукати собі сезонну роботу. В Одесі зробити це зовсім нескладно. «Сьогодні» з'ясувала, де учні вишів можуть підзаробити, і як нині цінується праця енергійних, але ще не кваліфікованих людей.

Детальніше...

Яка професія може прогодувати в наш неспокійний час

«Погляд» вивчив рейтинги найбільш затребуваних професій за версією провідних агентств і - паралельно склав власний. Дані розійшлися, але вийшла цікава картина.

Детальніше...

Майстер-класи для безробітної молоді влаштовують у Рівненському міському центрі зайнятості

Ознайомитися із новою професією на практиці має можливість безробітна молодь у Рівненському міському центрі зайнятості. Для них тут влаштовують спеціальні майстер-класи, щоб бажаний фах став доступніший.

Детальніше...

Як знайти гарну роботу відразу після вишу?

Думаєте, що після закінчення навчання знайти роботу без зв'язків і досвіду неможливо? Вважаєте, що на зарплату молодого спеціаліста прожити нереально? Експерти шоу «Все буде добре» - психолог Наталія Холоденко і ведучий новин на телеканалі СТБ Володимир Бойко - вважають інакше.

Детальніше...

Більшість молоді мріє сидіти в офісах

- Найближчим часом будуть затребувані професії, пов'язані з сільським господарством: інженери, технологи переробної промисловості, — каже Родіон Колишко, 40 років, директор департаменту розвитку трудового потенціалу Федерації роботодавців України.

Детальніше...

Робота для студентів: що і де пропонують

Студенти - це найактивніша частина населення. Вони молоді, енергійні і сповнені планів на майбутнє. Окрім навчання, для багатьох студентів постає питання про додатковий заробіток. При цьому багато з них не можуть дозволити собі працювати повний робочий день.

Детальніше...

Поради випускникам: де шукати роботу?

Важливо дотримати баланс між бажанням знайти роботу швидше, не-важливо-яку, і пошуком осмисленим і цілеспрямованим. З одного боку, ідеальну роботу можна шукати вічно (хоча б тому, що її не існує). З іншого - засиджуватися вдома протипоказано, пише Trud.com.

Детальніше...

Робота для студентів в Інтернеті: чи варта гра свічок

Сьогодні Мережа рясніє різними провокаційними банерами та оголошеннями, що пропонують заробити нечувану суму за один тиждень. За цими закликами стоїть звичайна вірусна реклама, що наповнює кишені власників сайтів, на які робиться перехід після кліку мишкою.

Детальніше...

Літній підробіток для студентів

Навчальний рік закінчився, сесія здана, і все студентське співтовариство активно зайнялося пошуками підробітку. "Комсомолка" з'ясувала, на що варто звернути увагу і куди можна влаштуватися без досвіду роботи.

Детальніше...