Абітурієнтам, студентам

Prev Next
 

CampusFrance, Альянс Франсез

CampusFrance

— це національна агенція, створена спільно Міністерством освіти і науки Франції і Міністерством іноземних справ, з метою є поширення інформації про доступність системи французької вищої освіти у всьому світі.

6e місце у світі за економічними показниками. Франція сягає високих результатів завдяки якості своєї освіти та високому рівню наукових досліджень та інновацій. Більш ніж 20% національного бюджету призначено на потреби освіти. Це фінансування гарантує довершеність навчання у французьких ВНЗ, цінність отриманих дипломів і водночас дозволяє утримувати витрати по запису до навчальних закладів на найнижчому рівні в світі: навчання в державних університетах є безкоштовним як для французьких, так і для іноземних студентів.
Французькі навчальні заклади пишаються своїми віковими традиціями і водночас відповідають найсучаснішим потребам сьогодення.

Мережа з 8 відділень CampusFrance, розташована по всій території України, надає українським студентам такі послуги:

  • детальне інформування про систему вищої освіти Франції та можливості інтеграції до цієї системи після навчання в Україні.
  • індивідуальна допомога з вибором програми освіти.
  • консультації з питань, які пов’язані з улаштуванням на місці навчання.
  • Інформативна допомога при підготовці документів на отримання студентської візи

Офіційний сайт агенції надає інформацію про більше ніж 36 000 дипломів за всіма напрямками та рівнями навчання (бакалавр, магістр, аспірант) які можна отримати в освітніх закладах Франції. Зручна система пошуку допоможе вам підібрати найоптимальніший варант, що відповідатиме вашим професійним і особистим вимогам. Тут же розташовано і повний каталог англомовних навчальних програм.

Види програм

Бізнес-курси, MBA

Франція

Вища освіта

Франція

Програми для студентів

Франція

Друга вища освіта

Франція

Стажування, підвищення кваліфікації

Франція

Французька мова

539.jpg

Деталі матеріалу

Адреса:
Львів, вул. Огієнка, 18 а
Тел.:
(032) 297-08-31, (032) 244-55-72