Захисне водіння «Safety driving» від автошколи REGA

1009.jpg
1009.jpg
1010.jpg
1011.jpg

Сьогодні  автомобіль - не тільки засіб пересування, але й для багатьох - інструмент якісного виконання посадових обов'язків. Якщо Вам необхідно, щоб Ваші співробітники освоїли нові водійські навики, або вдосконалили вже існуючі - наша програма корпоративного навчання - спеціально для Вас.

    Для компаній, головна мета яких - знизити аварійність на своїх підприємствах і, як наслідок, зменшити витрати на утримання автопарку, ми пропонуємо навчання, основане на концепції Безпечного водіння - «Safety driving». Або, як його називають в західних країнах – «Defensive driving» (Захисне водіння).

     Програма «Defensive driving» була розроблена Національною радою безпеки США у 1964 році. З того часу, програма безпечного водіння широко застосовується як державними, так і приватними організаціями у всьому світі.

      Концепція Захисного водіння  - це навчання безпечного керування автомобілем, що дозволяє знизити ризик виникнення аварії, передбачаючи розвиток небезпечної ситуації, а в разі виникнення такої ситуації – нівелювати її можливі наслідки, незважаючи на несприятливі умови або помилки інших людей. Адже, далеко не секрет, що аварії можуть траплятися не тільки з Вашої вини, а й з вини інших водіїв.

     Тому, навчання побудовано на формуванні навичок регулярного застосування ключових правил захисного водіння, головною метою яких є:

- Прогнозування аварійно-небезпечних ситуацій на дорозі;

- Вибір такого положення на дорозі, яке дозволяє обійти всі проблемні ділянки дороги;

- Створення своїми діями зони безпеки навколо власного автомобіля, в якій ризики некоректних дій інших водіїв будуть мінімальні.

      Основні правила «Defensive driving»:

- Контролюйте Вашу швидкість;

- Дивіться вперед та чекайте несподіванок;

- Будьте уважні та не відволікайтеся;

- Будьте готові до будь-яких дій та реакцій інших водіїв та пішоходів;

- Не чекайте, що інші водії будуть робити те саме, що зазвичай робите Ви;

- Спостерігайте та поважайте інших учасників руху;

- Підтримуйте безпечну дистанцію;

- Керуйте автомобілем, враховуючи погодні та дорожні умови.

- Зменшіть швидкість перед входом у поворот, щоб уникнути гальмування в повороті.

       Що ми пропонуємо. Тренінг складатиметься з двох частин:

1.  Теоретична частина. Буде проаналізовано поведінку водія та автомобіля у різноманітних типових та не типових аварійних ситуаціях на прикладі відео, знятих на відеореєстратори. Розберемо типові дії водія, а також фізичні сили, що впливають на стійкість автомобіля на дорозі (аналіз причин ДТП, надання рекомендацій як вийти з аварійної ситуації).

2.  Практичні заняття з водіння за програмою Безпечного водіння. Ми будемо практикуватись керувати автомобілем у екстремальних ситуаціях: відпрацьовувати прийоми екстреного гальмування, об’їзду перешкод, навчатимемось керувати автомобілем розподіляючи його вагу по вісях та колесах, що дозволить легко долати глибокі ями та відкриті люки на дорозі.

Що отримає компанія замовивши навчання за програмою «Defensive driving»:

- Вміння взаємодіяти з учасниками руху, навіть якщо вони порушили ПДР;

- Зниження аварійності на підприємстві;

- Зменшення витрат на утримання автопарку;

- Економія споживання палива;

- Можливість проведення навчання у форматі тимбілдингу, що сприятиме формуванню командного духу та розвитку навичок командної роботи;

- Можливість тестування потенційних працівників перед прийомом на роботу.

Адреса:
Львiв, м. Львів, вул. Стрийська, 199
Тел.:
0984441240
E-mail: