Madrin dance academy

583.jpg
MDA (Madrin dance academy)

У 2011 році, святкуючи 7-ми річчя, ми відкрили таку бажану сучасну танцювальну школу MDA (Madrin dance academy). Ми довго плекали цю мрію, шукали шляхи реалізації своєї мети. І ось тепер ми передаємо свої знання, навички та досвід учням різного віку (від 3-х р.) саме тут - в MDA. Підводячи підсумки всього лише перші рочки життя, ми робимо висновок - школа успішно набирає обертів і готує нових танцюристів-аматорів і професіоналів.

Концепція нашої школи будується на особливості нашої діяльності, зокрема балету, точніше театру танцю. Адже всі наші постановки не просто танцювальні, але й театралізовані. Крім короткометражних номерів на нашому рахунку власні танцювальні вистави (посилання на портфоліо). Ми не просто танцюристи, ми актори. Артисти. Якщо ви ознайомилися з резюме балету, то знаєте, що ми використовуємо цілу веселку хореографічних напрямків.

А значить родзинкою нашої школи стає те, що ми виховуємо не звичних танцюристів, а повноцінних артистів.

Ще одна особливість школи в тому, що ми подаємо не один напрямок в танцювальному класі, а цілий ряд. Тобто, якщо Ви записались на хіп-хоп, то протягом занять у цій групі ознайомитеся з різними напрямками цього стилю - ліричним хіп-хопом, джаз-фанком, Крамп та іншими з цієї групи. Крім того, протягом занять викладачі навчать вас правильно передавати той чи інший рух, образ, стан. Ми спілкуємося професійною мовою тіла.

Таким чином, у розкладі Ви знайдете не уроки, а лабораторії.

До Вашої уваги:

     Hip-Hop LAB | jazz-funk, jazz-pop, lyrical
     Contemporary LAB | stretching, alternative
     Freestyle LAB | MTV dance, fitness show
     Mini | діти від 3-х до 6-ти
     Kids | від 6-ти до 9-ти
     Teens | від 9-ти до 14-ти
     Акторська лабораторія
     Заняття для майбутніх мам

Madrin Dance Academy - це щеплення до танцю, злітна смуга Твого танцювального майбутнього.

З нами легко вірити в нього, тому що у нас є стабільне минуле і сьогодення: Madrin Dance Academy - це 7 років успішної діяльності, а отже, не проект «одноденка», а довгограюча платівка.

Наше життя схоже на Танцювальний Серіал, багатоактовий спектакль для всіх поколінь: Madrin Dance Academy - арт-розвиток дітей, підлітків і дорослих.

Для нас те, що ми робимо - це мистецтво, яке несеться з глибини душі.

Художникам ніколи не було легко, але Madrin Dance Academy цілеспрямована, творча, командна, надійна, і тому ми завжди досягаємо своїх цілей.
Madrin Dance Academy-родина!

Ми запрошуємо Тебе до своєї сім'ї!

Здійсни свої танцювальні мрії разом з нами!

Професійна творча команда, балет, театр і академія танцю Madrin Dance Academy - завжди на хвилі. Ми започаткували, а тепер і продовжуємо божевільну танцювальну веселку, вільну від норм. Ми почали, а інші підхопили. Madrin Dance Academy - приклад для наслідування! Стань законодавцем танцювальної моди!
Танцюй стильно! Рухайся в ритмі Madrin Dance Academy!
Адреса:
Львів, вул. Шота Руставелі, 7/406
Тел.:
(097) 321 15 35, (063) 835 14 36
E-mail: