ЕТИКЕТ ЦЕНТР LeDe

ЗАВЕРШУЮЧА ШКОЛА -- ЩО ЦЕ?
    Традиційно дівчаток і хлопчиків із заможних родин відправляли до спеціальної завершуючої школи, в якій відточували їх манери і готували до життя у вищому світі. Такі школи закінчили Принцеса Діана і Каміла Паркер Болс, Кейт Мідлтон і Саманта Камерон. Світське життя потребує чітких знань сотень дрібниць, і ці дрібниці дуже важливі.
      Володіння етикетом надає людині впевненості і розкутості. Уміння поводитись - це паспорт, що відкриває всі кордони. Знаючи правила гри, Ви легко оминете помилок і завжди знайдете елегантний вихід з будь-якої ситуації на будь-якому рівні.
       Шляхетність, як риса, нині стала рідкісним явищем, але втім, не менш цінним, ніж була у часи свого розквіту. Чимало людей забули глибинний сенс шляхетності, однак підсвідомо прагнуть її собі та своїм нащадкам. Мета нашої школи етикету - відродити шляхетність у львівських родинах.
       "Вишукані манери - це найкращий захист від тих, у кого погані манери" - це девіз нашої школи етикету. Наш центр носить назву Le De на честь принцеси Діани, Леді Ді, як ще її називали в народі. Принцеса Діана - це взірець сучасної леді, шляхетності, високої духовності і добропорядності, вишуканих манер і бездоганного смаку.
      Прослухати курс лекцій, прийняти участь в семінарах і майстер-класах можуть всі бажаючі без вікових обмежень. Кожна людина, яка прагне вдосконалення зможе це знайти в нашому центрі. Курс лекцій читають педагоги з відповідною освітою, досвідом роботи в навчальних закладах.
          -  ШКОЛА МОЛОДОЇ ПАННИ
          -  ШКОЛА МОЛОДОГО КАВАЛЕРА
          -  ШКОЛА МАЛЕНЬКОЇ ЛЕДІ
          -  ШКОЛА ВИХІДНОГО ДНЯ

   ЯКИХ  ЯКОСТЕЙ  НАБУВАЮТЬ  СЛУХАЧІ  ПО  ЗАКІНЧЕННІ  НАШОЇ  ШКОЛИ :
--  уміння поводитись - це паспорт, що відкриває всі кордони
--  80% слухачів нашої школи отримують престижну роботу
--  мають перспективи кар’єрного зростання
--  з легкістю оминають помилок
--  завжди знаходять елегантний вихід з будь-якої ситуації
--  безпроблемно спілкуються на любому рівні
--  дотримуються міцних сімейних стосунків
--  ідеальний зовнішній вигляд надає Вам впевненості в собі
--  красива постава та легка хода - показник здоров’я і гарного настрою         

Адреса:
Львів, вул. Любінська, 168А
Тел.:
(067) 965-6017
E-mail: