Born 2 Dance

597.jpg
Born 2 Dance - Школа сучасних танців, заснована у 2008 році у м. Києві, з 2012 року Школа розпочинає свою діяльність у Львові.

Засновник та керівник Школи – Олександра Середа, співзасновник та інструктор Всеукраїнської Федерації Танців, організатор фестивалів, танцювальних семінарів, проектів та шоу: «Танцювальні уік-енди у Львові», «Free People – Free d’Homme», «Dance & Travel», «Творча дитина — Талановита країна», «Танцююча нація»; професійна танцівниця, хореограф.
НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Born 2 Dance приймає активну участь у створенні танцювальної історії України, несе ідею розвитку творчої особистості через мистецтво танцю, розвиток людини через пізнання інших культур та подорожі.

Головні напрямки діяльності Школи – вивчення, формування та популярізація хіп-хоп культури в Україні та за її межами; організація танцювальних шоу та фестивалів, подій локального та інтернаціонального рівня, створення умов для обміну досвідом та розвитку як професійних танцюристів, так і прихильників танцювального мистецтва.

За часи роботи учні Школи неоднократно ставали переможцями міжнародних та всеукраїнських змагань із сучасних танців (за версіями АСЕТУ, УФСТ, УРТ, IDO).
СТИЛІ ТАНЦІВ

Стилі танців, які вивчають в Школі: хіп-хоп, брейк-данс, локінг, попінг, стомп, джаз-фанк.

Програма навчання також включає майстер-класи та семінари з додаткових танцювальних дисциплін (контемпорарі, вог, основи класичної хореографії, що сприяє всесторонньому розвитку учнів.
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Відкритий набір до груп у Києві та Львові.

Драйв, впевненість у собі, шквал яскравих емоцій та переживань, спілкування у колі однодумців та фанів. Участь у батлах, фестивалях, змаганнях та шоу. Імпровізація, силовий тренаж, акторська майстерність. Теоретичні та практичні заняття. Групи для дітей, молоді та дорослих.
Адреса:
Львів, Київ, вул. Кульпарківська, 131
Тел.:
(098) 937-000-4
E-mail: