"Аверс", модерн-балет, студія танцю

589.jpg

 Наша мета - впровадити максимально доступне і якісне навчання найулюбленіших та найзатребуваніших танцювальних стилів:
Contemporary, hip-hop, jazz-funk, stretching, belly dance, strip plastic,  & go-go, розвинути їх та дати можливість кращим учням показати своє вміння на виступах та концертах...

Про Кlumba Dance Studio:
Так, як танці багато в чому залежать від мінливих музичних ритмів, студія танцю була організована для тих людей, які стараються бути сучасними, прагнуть бути в хорошій фізичній формі та добре орієнтуватися в нових танцювальних напрямках.
Спектр  діяльності студії досить розгорнутий, він включає в себе :
- дитяча студія танцю (hip-hop, jazz-funk, класичні основи)
- молодіжна студія танцю (hip-hop, jazz-funk, jazz-pop, класичні основи, contemporary, latina, strip plastic, go-go, burlesque, brodway)
- доросла студія танцю (belly dance, retro, disco, strip plastic, rock-n-roll, sexy style, brodway, танці народів світу).
Форма навчання: майстер-класи, інтенсиви, групові та індивідуальні заняття.
Для ефективного навчання, для всіх бажаючих, були створені групи з вивчення окремих танцювальних стилів та групи з підтримки хорошої фізичної і танцювальної форми.
Вихованці студії мають можливість виступати в складі модерн-балету "Avers", брати участь у проектах та кастингах різного мистецького спрямування, святкових концертних програмах, урочистих святкуваннях календарних свят (Новий Рік, Різдво, Івана Купала…), святкуваннях міського і державного значення (Дні міст, Дні незалежності України та ін.), конференціях, презентаціях, конкурсах краси, фотосесіях і зйомках музичних відеокліпів, фестивалях та корпоративних святах у м. Львові та в інших містах України.
Адреса:
Львів, вул. Карпінського, 8, вул. Бой-Желенського, 20
Тел.:
(050) 370-27-90, (096) 533-59-69
E-mail: