HR Студія

HR Студія – комплексні консалтингові рішення у сфері управління персоналом.
Послуги шукачам роботи


    Оформлення резюме
    інформування про вакансії
    підготовка до співбесід
    навчання та обмін досвідом

Послуги роботодавцям

    пошук і підбір персоналу
    оцінка, навчання і розвиток
    аналіз процесів компанії
    комплексні рішення

Додаткова інформація

Будь-який ефективний бізнес творять успішні люди; люди, які роблять те, що вони вміють і люблять, роблять саме те, що дається їм найкраще, що є їхнім, тоді вони невпинно розвиваються у цьому напрямі, ініціюють вдалі моделі та зміни, стають частиною Вашої справи. Знайти таких людей – от що є справжнім мистецтвом. Звісно, для розвитку бізнесу важливо розуміти його ефективність, оцінювати чи рухаємося ми в тому напрямі, який обрали для себе, на якому рівні наша команда. Саме тому, програми оцінки і розвитку команд важливо впроваджувати якісно і вчасно. Навчання, тренінги, консультації і наставництво і є вдосконаленням техніки обраних митців.

Часом для того, щоб рухатися вперед, потрібно озирнутися і проаналізувати, де компанія є зараз, що твориться навколо, які її найсильніші й найслабші сторони. Тоді ми точно знатимемо що і як робити – аналіз процесів, внутрішнього клімату компанії, сервісів – допомагає у творенні стратегії і її реалізації. І звісно ж, найкраще працюватиме та компанія, яка створює комфортну внутрішню атмосферу, плекає корпоративну культуру та дбає про високу лояльність працівників, власне така компанія може формувати свій бренд на ринку не лише на основі продукту, а й як працедавець-мрія.

Нам не подобається словосполучення управління персоналом, адже воно нічого не відображає. Те, що робимо ми – мистецтво – мистецтво спрямування людських енергій у ті русла, де вони найбільш потрібні, очікувані і ефективні. Якщо Ваша команда важлива для Вас – тоді нам по дорозі.

Деталі матеріалу

Адреса:
Львів, вул. Персенківка, 5
Тел.:
(097) 96-06-553