Юридичні консультації

Prev Next
 

ІХТІОЛОГ

136.jpg
Вчений-зоолог, фахівець із водної фауни, що вивчає й описує будову, еволюційний розвиток, форми життєдіяльності й особливості розмноження риб і косоротих. Подальший поділ професії на вузькі спеціалізації пов'язаний із розмаїттям видів риб розміром від 1 до 20 метрів, яких у прісних водах і Світовому океані нараховується більше 20 тис. і косоротих (водні хребетні, безщелепні тварини з вугроподібним тілом і ротом у вигляді лійки), які менш численні, ніж риби, але й цей клас тварин налічує більше 100 різних видів.
Робота іхтіолога має не тільки наукове, але й практичне значення: на основі проведених досліджень розробляються методи раціонального рибальства, рибництва й рибоохоронної діяльності.
А ви знаєте, що професія іхтіолога не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб ви стали чудовим іхтіологом, потрібно володіти теоретичними і практичними знаннями, а головне – уміти гармонійно їх об'єднувати у процесі роботи.
Також пам'ятайте – успішний іхтіолог не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Якщо ж ви вже вирішили, що іхтіолог – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати іхтіологом, перегляньте пропозиції вузів і учбових центрів з підготовки фахівців цієї сфери.
Що стосується фінансового питання роботи іхтіологом, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить, в першу чергу, від регіону мешкання іхтіолога, специфіки установи, в якій працює іхтіолог і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Специфіка професії:
    - знання суміжних дисциплін: гідрології, палеозоології, ботаніки, географії, кліматології тощо;
    - відрядження до місць перебування риб і косоротих;
    - підводні спостереження та відеозйомка;
    - дайвінг і плавання.
Місце роботи:
    - науково-дослідні інститути,
    - великі рибницькі підприємства,
    - зоопарки й аквапарки.
Особисті риси:
    - схильність до природничих наук,
    - любов до живої природи,
    - інтерес до науково-дослідної роботи,
    - добре здоров'я;
    - спортивна підготовка;
    - сміливість і схильність до ризику
Зарплата і перспективи професії іхтіолога:
$250-600 плюс гонорар за консультації та підводні зйомки для створення телевізійних передач і кінофільмів.
Освіта:
Вища, за фахом «Зоологія»
Доповнення:
Працюють іхтіологами здебільшого чоловіки.
Повернутися назад