Юридичні консультації

Prev Next
 

Адміністратор web-сайту

147.jpg
Адміністратор web-сайту відповідає за дієздатність сервера (серверного устаткування і програм), на якому знаходиться web-сайт, несе відповідальність за мережеву безпеку.
В деяких випадках він стає веб-майстром і може займатись «розкручуванням» web-сайту, вести статистику відвідування, виконувати обов'язки контент-менеджера, який відслідковує своєчасне оновлення інформації.
В класифікаторі професій України на даний час така професія відсутня, але вона споріднена з «фахівцем інформаційних технологій» (код 3121).
Плюси професії
    + Можливість самостійного освоєння професії.
    + Робота у режимі віддаленого доступу.
    + Іноді є можливість поєднувати роботу з навчанням чи іншою діяльністю.
Мінуси професії
    - Постійна боротьба з хакерами.
    - Нерідко бувають позаштатні ситуації, ліквідувати які необхідно в найкоротші терміни.
Особисті риси
Адміністратору web-сайту доводиться вирішувати безліч найрізноманітніших питань і проблем. Тому головною його рисою мають бути спокій і витримка. Крім того, серйозність, практичність, наявність логічного мислення, дотримання порядку в роботі.
Освіта
Професія адміністратора сайту з'явилась порівняно нещодавно - лише кілька років тому провідні IT-компанії масово почали усвідомлювати, що Інтернет - це одне з джерел отримання нових клієнтів, ведення бізнесу та й просто частина іміджу.
Вища освіта
Поки що не має факультетів з адміністрування сайтів – швидше, це технічні напрямки, де додатково вивчають мережі та ведення проектів в Інтернеті.
Місце роботи
Працевлаштуватися можна у веб-студіях, Інтернет-компаніях, телекомунікаційних компаніях, в компаніях, де є свій Інтернет-відділ.
Повернутися назад