Школа бізнесу "Ігнасіо Круз"

575.png
Що відрізняє школу бізнесу «Ігнасіо Круз» від інших шкіл бізнесу світу?

Її місія. Нашою основною метою не є допомогти людям зробити успішну кар'єру працівника, а стати успішним підприємцем, бізнесменом і інвестором. Інші школи фокусуються на тому, щоб створити відмінних працівників для бізнесу.

Ми є демократичнішими з відбору викладачів і не маємо обмежень по кількості людей, кому ми можемо запропонувати роботу і бізнес. У нашій Школі будь-яка людина може стати викладачем, навіть якщо він не має вищої освіти, але має власну справу. Теоретично, кожен слухач нашої Школи може стати в ній викладачем, і більше того, одночасно бути слухачем і викладачем. Інші Школи, як правило, вимагають від своїх викладачів диплом про вищу освіту та мають обмеження в кількості викладацького складу.

     Вартість навчання.
Навчання найдешевше у світі. Як правило, бізнес-школи в усьому світі є дорогими.
     Нашій Школі не потрібен бюджет, щоб виплачувати зарплату. Всім іншим школам він потрібен.
     Ми ні з ким не конкуруємо, а співпрацюємо з усіма. По суті, хочемо, щоб кожен викладач створив власну школу, стимулюємо і допомагаємо в цьому. Інші школи конкурують між собою.
     Ми є міжнародною і багатонаціональної школою, тому що цього потребуємо, щоб виконати свою місію. Більшість інших шкіл є національними.
     Щодо того, хто може бути власником, то наша Школа - відкритого типу, а більшість інших - закритого.
     Наша Школа відноситься до шкіл 21 століття, більшість шкіл є школами минулого століття.
     Нам не потрібні власні приміщення, ні щоб вони були великими. Інші, як правило, вимагають власних і великих приміщень.
     Наша стратегія географічного розвитку - наблизити приміщення до слухача. Стратегія інших шкіл - наблизити слухачів до своїх приміщень.
     Постійно ростемо територіально, нас ніхто і ніщо не може утримати в цьому. Інші школи в цьому самі себе обмежують.
     Ми не даємо дипломів про освіту, а інші дають.
     Наші випускники є ті, хто все менше залежать від грошей, відповідно, щодня маємо "випускників" серед наших слухачів, інші ж школи мають "випускників", як правило, один раз на рік.
     Наша основна мова викладання не англійська, можемо легко користуватися будь-якою мовою світу, що робить нас вільними і незалежними. Всі інші є більш залежними від англійської мови.

Адреса:
Львів, вул. Водогінна 2, оф.227
Тел.:
096) 527-60-38, (063) 965-34-02
E-mail: