НЮБІЗНЕТ, центр підтримки бізнесу

574.png
Центр Підтримки Бізнесу – НюБізнет працює на українському ринку консалтингових послуг з 1990 року.
За цей час ми стали провідною консалтинговою компанією Західної України, місією якої є всебічна підтримка становлення та розвитку приватного підприємництва в Україні на основі міжнародних бізнес-стандартів. Ця місія реалізується шляхом надання українським та іноземним компаніям, місцевим органам влади, а також тим, хто бажає розпочати свій бізнес професійних консультаційних та тренінгових послуг.
Стратегія Центру спрямована на побудову довгострокової ефективної співпраці з нашими клієнтами і партнерами та базується на розширенні бізнес-послуг, а також впровадженні сучасних стандартів обслуговування клієнтів.
Наша робота побудована, головним чином, за принципом комплексного вирішення завдань, пов'язаних зі становленням та розвитком Вашого бізнесу, а саме: допомога в заснуванні бізнесу, маркетингові дослідження, розробка інвестиційних проектів і бізнес-планів, підбір персоналу, бізнес-навчання, супровід інвестора від приходу на ринок до реалізації проекту.
Центр Підтримки Бізнесу – НюБізнет виступає партнером у реалізації міжнародних проектів під егідою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародного розвитку Великобританії (DFID), проектів TACIS, PAUCI, а також представництва ООН в Україні.
Адреса:
Львів, пл. Галицька, 7
Тел.:
(032) 235 79 74
E-mail: