Майстерня Лева

606.png
Ми вчимося в школі, потім ми вчимося в коледжах, технікумах, інститутах, університетах. І який результат цих 12-15 років? Ні для кого не є таємницею, що 80%  - це сміття, яке стане в нагоді, якщо ви збираєтесь на якесь інтелектуальне шоу. А дальше стандартна історія – ви йдете на роботу і там вас усього навчають… А роки пройшли… на що вони потрачені?

А ні знання закону Ома чи процесу розмноження інфузорій-туфельок не допоможуть вам побудувати стосунки з коханою людиною, чи знайти спільну мову з близькими людьми… а як це інколи потрібно. Та навіть не інколи, а щодня!!!

Саме тому і створив “Майстерню Лева”.

“Лева” - тому що він уособлює те, яким кожен з нас може бути. Лев сильний, та сила його не для показухи. Силу свою він не поспішає демонструвати, але якщо вже продемонструє її, то значить хтось дуже на це напрошувався… А ще сила лева є спокійною – як величаво він сидить на тих численних фото.

“Майстерня” - тому що ми є творцями (майстрами) свого життя. А де творить майстер? Ну звісно що в майстерні. Саме тут він тримає свої інструменти, за допомогою яких днем за днем створює свій шедевр. Інколи ми навіть не здогадуємося, як сильно можемо змінити своє життя, взявши до рук невеличкий інструмент та трішки ним попрацювавши. Таким інструментом може бути вміння посміхатися чи вміння слухати, або вміння планувати свій день…. коротше говорячи інструментів у майстерні є багато і вся затримка за майстром… чи візьметься він до роботи, чи буде медитувати на ці знаряддя.

Результат буде відповідним.

По собі знаю, що читання мало що змінює в житті. Є звісно хороші книги, та їх важко побачити серед тонн сміття з рекламними наклейками “бестселер”. Читання – це інструмент, що може змінити багато що, але частіше - це інструмент відкладування на потім. Потім має наступити після того, як знайдете “ту саму” книгу, чи “того самого” автора-гуру. І здається, що як тільки ви це знайдете, то все піде само собою… рожеві мрії - це приємно.
Адреса:
Львів, вул. Винниченка, 1
Тел.:
(068) 137-39-24, (069) 244-54-75